תקנון האתר

  1. התנאים כתובים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד ומתייחסים לזכר ונקבה כאחד.
  2. אתר   WWW.MY-WATER.CO.IL הנו אתר מכירות למוצרים ושירותים בתחום טיהור המים.
  3. המכירה תתבצע על ידי המשתמש דרך הזמנה טלפונית או השארת פרטים שאינם מחייבים באתר הנ"ל. במידה והמשתמש החליט להשאיר פרטי כרטיס אשראי באתר, המידע מוצפן בהצפנת 128 ביט.
  4. התשלום יתאפשר במזומן, בשיקים אישיים או בכרטיסי אשראי (ויזה ,ישראכרט וכל שאר סוגי כרטיסי האשראי).
  5. גלישה באתר ו/או רכישת המוצר ו/או שירות המוצע באתר, מהווה את הסכמת המשתמש לקבל ולנהוג על פי הוראות תקנון האתר, לפיכך אם אין המשתמש מסכים לתנאי מתנאי תקנון זה, מתבקש המשתמש לא לעשות כל שימוש באתר.
  6. תמונות המוצרים המוצגות באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונה לבין המוצר המוצג.
  7. ט.ל.ח – באם נפלה טעות בתיאור המוצר ו/או במחיר המוצר, אין הדבר מחייב את חברת " my water " בכל מתן דין וחשבון.

מיסים

המחירים באתר כוללים מע"מ בשיעור 18% וזאת במידה וחל על אותם מוצרים תשלום בתוספת  מע"מ על פי כל דין, אלא אם צוין אחרת.

אחריות על מוצרים:

בכל דף מוצר יופיע פירוט האחריות על המוצר המוצג פרט למקרים בהם לא יפורט כל מידע אודות אחריות ואז משמע כי המוצר באחריות בסיסית לתקופה של עד שלושה חודשים.

האחריות על מיני ברים ומערכות טיהור מים כפופה לשימוש בפילטרים/מסננים אשר נרכשו דרך " my water  ואושרו על ידה. במידה ואותם מוצרים לא אושרו על ידי חברת " my water  או לא נרכשו דרכה וכן נעשה בהם שימוש בפילטרים/מסננים על ידי הלקוח, אותם מוצרים לא יהיו באחריות החברה.

האחריות על המוצרים אינה כוללת חבלה/נזק/שבר שנגרם למוצר על ידי הלקוח או מי מטעמו, לרבות נזקים שנגרמו כתוצאה מבעיות ברשת המים ו/או החשמל ואחריות עקיפה מלבד אחריות למכשיר עצמו. האחריות כוללת רק הבטחת פעילות תקינה של המוצר ובמידה שהותקן על ידי טכנאי מוסמך מטעם " my water . במידה והמוצר הותקן על ידי טכנאי אחר שאינו מוסמך מטעם חברת " my water  תבוטל האחריות על המוצר.

החזרת מוצרים וביטול עסקאות

  1. ביטול עסקה יתאפשר באתר תוך 14 ימים מיום ההזמנה ללא חיוב וזאת בתנאי שההזמנה טרם נשלחה ללקוח. במידה וההזמנה נשלחה ללקוח יחויב הלקוח בדמי הובלה והתקנה בלבד.
  2. במקרים הבאים לא יתאפשר ביטול ולא יוחזר הכסף ללקוח:
  1. החזרת המוצר היא באחריות הלקוח ותתבצע עד 14 יום מתאריך קבלתו. יש     להחזיר את המוצר במצב תקין, ללא שריטות/פגמים ובאריזתו המקורית. החזרת המוצר על ידי טכנאי החברה מבית הלקוח, תהיה כרוכה בתשלום נוסף עבור איסוףּ ופירוק המוצר בלבד.

* מצ"ב קישור לאתר המועצה לצרכנות לגבי דיני ביטול עסקה- דיני דמי התקנה:http://www.consumers.org.il/category/annulment-fee-and-installation-fee

 

אספקת מוצרים

1.  " my water תדאג לאספקת המוצר או השירות הנרכש, לכתובת שסופקה או לסניף הדואר הקרוב בהתאם למועד המצוין באתר, אלא אם צוין אחרת מפורשות.

2. " my water " תפעל על מנת לספק את המוצר ו/או השירות בהתאם לתנאי האספקה הנקובים באתר וזאת בכפוף לתשלום מלא על ידי הלקוח.

    "א my water " לא תהא אחראית לאי אספקת המוצר בזמן במקרים הבאים:

2.1 כוח עליון ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל: מלחמה, פעולות איבה, מצבי חירום ונזקי טבע.

2.2 שביתה אצל ספקים של שירותים או סחורות הדרושים לייצור ו/או הובלת המוצרים.

2.3 כל סיבה שאינה בשליטת החברה.

דמי משלוח והתקנה

1. דמי המשלוח ישולמו על ידי הלקוח בנפרד במועד האספקה או במסגרת התשלום בגין המוצר.

2. הלקוח יהיה רשאי לאסוף את המוצר ישירות ממחסני החברה במידה וקיים שירות זה על פי התנאים שהוצגו באתר וזאת בתאום מראש מול החברה או הנציגים הרלוונטיים לכך באשר למקום ומועד האיסוף.

3. מוסכם כי במקרים של איסוף על ידי הלקוח לא ייגבו מהלקוח דמי משלוח .

4. באזורים המוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית, " my water " ו/או הספקים יהיו רשאים לספק את המוצרים ללקוחות במקום סמוך ומקובל וזאת בתיאום מראש עם הלקוח.

5. זמני אספקת המוצרים ו/או השירותים כפי שמצוינים באתר ובדף המכירה מתייחסים רק לימי עסקים: א-ה ואינם כוללים שבתות וחגים.

כתיבת תגובה

אל תתאמצו

צרו קשר וקבלו מענה מקצועי ואדיב