התלות המלאה שלנו במכשיר המים הביתי, תמי 4 או מכשיר של כל חברה אחרת שהיא, מחייב אותנו לוודא את תקינותו בכל יום ו, לחלופין, להזמין שירות של טכנאי בר מים לתיקונו, במידה שחלה בו תקלה.

אף שהמכשיר מגיע עם חלפים ועם הוראות התקנה ושימוש מפורטות, הוא עלול להתקלקל. כמו חלק הארי של התקלות והקלקולים, גם ואולי בעיקר תקלה במכשיר המים הביתי מתרחשת בזמן הכי פחות מתאים. חוק מרפי, אתם יודעים…

טכנאי תמי 4 עשוי להיקרא לביתכם בכל עת ולכן חשוב שהוא יהיה נגיש וזמין עבורכם. תיקון בר מים הוא פעולה חיונית ונדרשת, שאינה סובלת דיחוי, קל וחומר בקיץ החם, ולכם טכנאי מקצועי, מאומן ומיומן, עשוי לאתר תקלות ולתקנן בתוך זמן קצר ביותר.

מי מכם שברשותם מכשיר מיני בר ודאי מכירים את סוגי התקלות השכיחות- אחת  או אחדות מהן: כשהמכשיר אינו מוציא מים חמים/קרים, קושי בהחלפת המסנן, קצר חשמלי ועוד.

המיני בר הוא מכשיר שימושי ביותר בבית והשימוש בו משותף לכל דייריו. הכול צורכים מים חמים או קרים פעמים רבות במשך היום. הוא מייתר את הצורך להרתיח מים בקומקום להכנת משקאות חמים- די בהמתנה של שניות אחדות עד לקבלת מים חמים לאחר לחיצת כפתור, בעוד לקבלת מים קרים לא נדרשת המתנה בכלל.

חשוב להקפיד על תחזוקה נאותה שלו, לא להעמיס עליו משקל של חפצים כבדים, לא לחשוף אותו לחום קיצוני, להימנע מהרטבתו וכל מה שאמור להיות מובן מאליו, גם בהעדר הנחיה מפורשת של יצרנית המכשיר או של משווקיו.

בשורה התחתונה: כאשר אתם רוכשים מכשיר מיני בר מים, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי טכנאי תמי 4 מקצועי ייתן לכם מענה מקצועי מיטבי אם וכאשר תארע תקלה מכל סוג שהיא.

אל תתאמצו

צרו קשר וקבלו מענה מקצועי ואדיב