עולם טיהור המים הוא נושא נרחב במיוחד, לטיהור המים במובן הביתי יש כמה וכמה שיטות:
מערכות המחוברות מחוץ לבית על יד שעון המים אשר מספקות מים מטוהרים לכל נקודות הבית.
מערכות מי השתייה שכולנו מכירים, מיני בר ובר מים למיניהם.
מערכות פשוטות שאינן מחוברות בשום דרך למקור מים כמו למשל, קנקנים עם פילטרים מובנים.

חשיבות מסנן המים

מסנן מים הוא חלק בלתי נפרד משמירה על איכות המים. הוא מהווה מרכיב בלתי נפרד ממערכות לטיהור מים ולהשבחתם, לרבות למתקני מים ביתיים, קולרים ועוד. מסנן מים ביתי, אשר יש להקפיד על החלפתו במועד שמצוין על ידי החברה, מאפשר ליהנות ממים  מסוננים, צלולים, נטולי אבנית ומזהמים פוטנציאליים אחרים.

החלפת מסנן מים ביתי במועד המצוין על ידי היצרן, מהווה ערובה לשמירה על טיב המים ואיכותם באופן קבוע ושוטף. בשל השימוש המרובה  והתכוף במים, יש חשיבות רבה לתקינות המסנן הביתי.

שימו לב,

ייתכן שקיימת בעיה כזו או אחרת בבר המים שלכם או במערכת סינון מי השתייה היושבת מחוץ לביתכם, לכן אם אתם חשים שגם אחרי שהחלפתם את סנן המים שמשהו אינו כשורה צרו קשר עם אנשי מקצועי המומחים בתיקון בר מים.

במתקני מים המסנן מהווה, כאמור, חלק בלתי נפרד מהמערכת אולם אם אתם מתכוונים להתקין מסנן במערכת המים הביתית, חשוב ומומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע, אשר יידעו אתכם על אודות סוגי הססנים, ההבדלים בניהם ויתאימו לכם את הסנן הטוב ביותר והמתאים ביותר לשימוש במערכת המים הביתית שלכם.

במידה ואתם צריכים לרכוש מסנני מים אנחנו נשמח לעזור לכם.

לסיכום

לרשותכם מגוון סננים, פילטרים, מעקפים וציוד נוסף המסייע לשמירה על איכות המים ומהווה ערובה לניקיונה. חשוב לציין, כי מניעת אבנית חיונית ונדרשת לא רק להשבחת מי השתייה אלא, לדוגמה, למניעת נזק  העלול להיגרם מכיבוס בגדים עשויים בדים עדינים במים שיש בהם אבנית. כמו כן, נזקי האבנית הם מצטברים וגורמים לשחיקת הצנרת ולהעדר תפוקה מלאה של מערכת המים, אשר צינורותיה עלולים להיסתם בשל האבנית.

על מנת לוודא כי אתם עושים את המעשה הנכון והראוי, מומלץ להתקשר וליהנות מייעוץ חינם לצורך התאמת ערכת הסינון והטיהור המיטבית, לשדרוג מערכות קיימות ולהתקנת מערכת חדשה בבתים, במשרדים ובמוסדות שונים שבהן אל נעשה שימוש במערכת סינון מכל סוג שהוא.

אל תתאמצו

צרו קשר וקבלו מענה מקצועי ואדיב