בר מים הינו מתקן שתיה נפוץ אותו ניתן למצוא בבתים, משרדים ומוסדות רבים. כמו כל מכשיר מכני אחר, מתקן בר מים נוטה להתקלקל או לא לפעול כראוי. במקרים כאלה יש לקרוא לטכנאי בר מים. כיצד נוכל לדעת מתי להתקשר לטכנאי בר מים ומתי לטפל בתקלה בעצמינו? מהן הסיבות הגורמות לקלקול של בר מים? וכיצד נוכל לשלם פחות בעת קריאה לטכנאי בר מים? על כל השאלות הללו נענה במאמר שלפניכם.

מתי מומלץ להתקשר לטכנאי בר מים

ישנן מספר בדיקות פשוטות אותן אנו יכולים לבצע בעצמנו. ראשית, עם נורית החיווי של המתקן אינה עובדת, כנראה יש בעיה באספקת החשמל אל המכשיר. במקרה זה יש לבדוק האם כבל החשמל של המכשיר קרוע או בלוי, והאם הוא מחובר לחשמל. בנוסף, יש לבדוק את כפתור ההפעלה הכללי של המכשיר. במידה ועדיין לא נפתרה הבעיה כדאי לנסות להחליף את השקע אליו מחובר המכשיר ולבדוק שהוא עובד על ידי הפעלת מכשיר חשמלי אחר אל השקע. במידה וכל אלה לא עזרו גם כן, כנראה יש בעיה במערכת החשמל הפנימית של המכשיר וכדאי לקרוא לטכנאי בר מים.

מהן הסיבות הגורמות לקלקול של בר מים?

פגיעה בפעילותו של מתקן בר מים מכל סוג שהוא יכולה לנבוע מכמה גורמים. ראשית, יש להתחשב בבלאי טבעי של המכשיר על חלקיו השונים. במקרה של בלאי כל שנות לעשות הוא להחליף את החלק הבלוי בחלק החדש. לעתים ישנם כשלים במערכת החשמלית של המכשיר הנובעים כתוצאה המקצר כללי בבית או קצר פנימי במכשיר עצמו. לעתים ישנה בעיה במערכת אספקת המים עצמה היכולה לנבוע כתוצאה מחיבור רופף של הצינורות או מלחץ מים גדול או קטן מדי.

כיצד נוזיל עלויות תשלום לטכנאי בר מים?

במידה ורכשתם בר מים של חברות גדולות ומוכרות בשוק, חברות אלו בוודאי ינסו לגרום לכם להזמין אך ורק טכנאי בר מים מורשה של החברה, אף על פי שטכנאי מוסמך יכול לטפל בכל סוגי בר המים הקיימים כיום בשוק. ניתן להזמין טכנאי בר מים פרטי שאינו משלם עמלות לשום חברה, עמלות שבסופו של דבר מועמסות על הגב של הלקוח. כל סוגי התיקונים המבוצעים אצלנו יתבצעו באחריות מלאה, עבור כל סוגי מתקני בר המים, ועבור כל סוגי התיקונים, והכי חשוב – במחירים הכי זולים.

4

אל תתאמצו

צרו קשר וקבלו מענה מקצועי ואדיב