בשנים האחרונות יש מודעות גבוהה מאד בקרב אנשים רבים בישראל ובעולם כולו בנושא של אורח חיים בריא, צריכת מזון טרי ואיכותי וכמובן שתיית מים מרובה לאורך כל השנה כולה. אין מדובר בטרנד חולף אלא בהבנה והפנמה של אנשים רבים שאכן שתיית מים היא האפשרות הטובה והבריאה ביותר הן לטווח הקצר והן בראייה לטווח ארוך על מנת לשמור על הגוף ולהגן עליו מפני מחלות או חולשה. זו הסיבה שיותר ויותר אנשים ממעיטים בשתיית מיצים או משקאות מוגזים ומעדיפים בכל הזדמנות לשתות אך ורק מים. בזכות ביקוש זה קל הרבה יותר לשתות מים גם בבית.

איך הכי נוח לשתות מים?

על מנת שאפשר יהיה לשתות מים בקלות, בנחות ובמהירות – אין ספק שמה שצריך זה בר מים הממוקם במקום שנוח וקל להגיע אליו. כיום יש סוגים רבים ולא מעט דגמים של ברי מים שמתוכם אפשר לבחור את זה שיהיה הכי נוח לעשות בו שימוש קבוע בבית. מיני בר כזה יכול להיות בשימוש של מבוגרים, בני נוער או ילדים, אפשר לבחור בצבע או בדגם שלו וכך להתאים אותו לעיצוב של המטבח כולו ואפשר להחליט האם הוא יהיה יחידה בפני עצמה שעומדת על הרצפה או כזה שמעמידים על השיש במטבח. כיום גם אפשר להשיג בר מים עם מים חמים בלבד או כזה שמשולב בו גם ברז למים רותחים.

מה עושה בר המים?

מעבר לחיבור לחשמל שמאפשר מזיגה של מים חמים או קרים בלחיצת כפתור – מתקן המים מצויד בכמה מנגנונים שמסננים, מנקים ומטהרים את המים לפני שהשתייה. כך בעצם משיגים שתי מטרות – גם שתיית מים (שהיא כאמור עדיפה על שתייה של כל סוג משקה אחר) וגם לוגמים מים נקיים, נטולי לכלוכים, זיהומים או חלקיקים שונים ולכן אין ספק שבר המים הוא הפתרון המושלם על מנת ללמד גם את הילדים הצעירים אודות צריכת מים והעדפה של מים על פני כל סוג אחר של שתייה.

שימוש במים כל הזמן – בקלות ובמהירות!

המים הקרים או החמים יוצאים מהמתקן, כאמור, כשהם נקיים ומסוננים ולכן הם מתאימים מאד גם לשימוש של בישול. אפשר למזוג את המים היישר אל סיר הבישול ללא חשש ועם שימוש במים רותחים – אפשר אפילו לקצר באופן משמעותי את משך הבישול. אין ספק שלבר המים יש יתרונות רבים ולכן הוא מומלץ לכל משפחה.

אל תתאמצו

צרו קשר וקבלו מענה מקצועי ואדיב